Terminy zajęć różnych

Serdecznie zapraszamy na serię warsztatów w ramach projektu "Śliwkowe cuda w Lipowej" finansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskic

Serdecznie zapraszamy na zajęcia i warsztaty organizowane w ramach projektu "Śliwkowe cuda w Lipowej"

 

ZGŁOSZENIA TELEFONICZNE 602 536 261 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

WARSZTATY KULINARNE - kolejne zajęcia czwartek  9.października g 17.00  sala OSP Lipowa

WARSZTATY RĘKODZIEŁA -  filcowanie- zajęcia w poniedziałek 13 października sala KGW Leśna

10. października 2014 r. o godzinie 13.00 w strażnicy OSP LIPOWA zapraszamy na spotkanie w trakcie którego odbędą się warsztaty Lider w pigułce. Zasady komunikacji wewnątrz grupy oraz Jak skutecznie przeprowadzić prezentację? na podstawie prezentacji Śmierć z komina.

Serdecznie zapraszamy miłośników gier planszowych na turniej, który odbędzie się w strażnicy OSP LIPOWA w dniu 10. października 2014 r. o godzinie 16:00.
Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Główna rozgrywka to "Scrabble po nasemu", czyli dobrze znana gra, ale tym razem gwarą. Najbardziej aktywnym uczestnikom zostaną wręczone nagrody.

W piątkowy wieczór 10 października 2014 r. warto wybrać się do strażniczy OSP Lipowa.
O godzinie 18.00 zapraszamy na wykład prof. Kazimierza Sikory zatytułowany "Frywolność i wulgarność w gwarze i tekstach folkloru" - wstęp tylko dla dorosłych.

W sobotę 11 października 2014 w ramach projektu Zielono nam/mam w głowie realizowanego przez Żywiecką Fundację Rozwoju we współpracy ze Stowarzyszeniem Ziemi Lipowskiej, OSP z terenu Gminy Lipowa, zapraszamy wszystkich miłośników gór na spotkanie pod hasłem "Nie bądź obojętny podnieś śmiecia". Spotykamy się o godzinie 9:30 na boisku we wsi Ostre. Postaramy się wspólnie posprzątać górę Ostre. Na zakończenie spotykamy się przy ognisku i wspólnym pieczeniu kiełbasek.

Niedzielne popołudnie to czas na rodzinne wypady. Świetną okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu jest organizowany po raz kolejny Dzień Latawca, na który serdecznie zapraszamy do Ostrego na NOWY (górka nad strażnicą) 12. października na godzinę 13:30. Zapewniamy fantastyczną zabawę, dużo ruchu i oczywiście nagrody dla właścicieli najładniejszych i najbardziej lotnych latawców


Wspierają Nas

VAX NIERUCHOMOŚCI

 

 

 

 

stat4u