Warsztaty rękodzieła

 

Zadanie finansowane w ramach projektu "Śliwkowe cuda w Lipowej" ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014

W ramach projektu "Śliwkowe cuda w Lipowej" finansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich odbywają się w naszej gminie warsztaty rękodzieła. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach. Warsztaty w gimnazjum w Twardorzeczce skierowane są do uczniów gimnazjum a szczególnie do współpracujących z nami wcześniej wolontariuszy. Z kolei zajęcia w Leśnej i Lipowej są dostępne dla wszystkich mieszkańców we wszystkich grupach wiekowych. Uczestnicy warsztatów poznają m.in technikę decupage, filcowanie, malowanie na materiale a także papierową wiklinę. Kolejne warsztaty już 10 listopada w OSP Lipowa. ZAPRASZAMY

 

Wspierają Nas

VAX NIERUCHOMOŚCI

 

 

 

 

stat4u