Dzień latawca 2014

12. października Po raz kolejny w Ostrem odbył się "Dzień Latawca". Tym razem fantastyczną zabawę na świeżym powietrzu udało nam się zorganizować dzięki współpracy z grupą nieformalną Centrum Dowodzenia – OSTRE 2014 oraz Żywiecką Fundacją Rozwoju w ramach projektu Zielono nam/mam w głowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili spędzić z nami ten piękny, słoneczny dzień. Pomimo, że brakowało wiatru, zabawa była doskonała, a w niebo wzbijały się nie tylko latawce, ale również własnoręcznie wykonane samoloty. Dla dzieci przygotowano dodatkowe atrakcje: tunele, frisbee oraz badminton.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki oraz słodycze. Niech żałują Ci którzy do nas nie dołączyli. Na kolejny "Dzień Latawca" zapraszamy za rok. A tak przy okazji zapraszamy do współpracy w realizacji kolejnych projektów, wszystkich chętnych, którzy mają pomysł, ale przede wszystkim chęci do pracy.

Wspierają Nas

VAX NIERUCHOMOŚCI

 

 

 

 

stat4u