Spotkanie opłatkowe i podsumowanie projektu "Śliwkowe cuda w Lipowej"

Zadanie finansowane w ramach projektu "Śliwkowe cuda w Lipowej" ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014

29 grudnia 2013 r  w OSP Lipowa odbyło się spotkanie opłatkowe i podsumowanie projektu "Śliwkowe cuda w Lipowej" finansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.  Na spotkanie został zaproszony wójt gminy Lipowa Jan Góra oraz przewodniczący rady Andrzej Binda. Spotkanie było okazją do podsumowania realizowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich projektu pt "Śliwkowe cuda w Lipowej" oraz do podziękowania wszystkim , którzy współpracowali z nami podczas jego realizacji jak również brali udział w kursach i warsztatach. W czasie spotkania promowaliśmy również wydaną w ramach projektu książkę kucharską "Śliwkowe smaki". Po spotkaniu zaprosiliśmy Panie do udziału w warsztatach kosmetycznych.Wspierają Nas

VAX NIERUCHOMOŚCI

 

 

 

 

stat4u