Nordic Walking w gminie Lipowa

od 30 czerwca w Lipowej odbywają się warsztaty Nordic Walking w ramach projektu "Druga strona Skrzycznego" realizowanego przez grupę nieformalną "Aktywni w Lipowej" przy wsparciu Stowarzyszenia Ziemi Lipowskiej, dofinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich .

Warsztaty Nordic Walking są okazją do poznania techniki prawidłowego chodzenia z kijkami pod okiem instruktorów Aleksandra Pietryki i Agnieszki Pawlus z Fundacji K2. Cieszymy się bardzo ze zainteresowanie warsztatami jest spore i że wciąż pojawiają się nowe osoby. Mamy nadzieję że uczestnicy warsztatów włączą się w wytyczenie tras Nordic Walking w naszej gminie. Na kolejne zajęcia zapraszamy we wtorki i czwartki o godzinie 18.00.

więcej zdjęć


Wspierają Nas

VAX NIERUCHOMOŚCI

 

 

 

 

stat4u