Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Lipowa powstało 21 styczna 2011r w celu wspierania wszechstronnego rozwoju gminy .

27 kwietnia stowarzyszenie uzyskało wpis do KRS pod nr. 0000384572

 

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Lipowa to grupa ludzi, którym nie jest obojętne co dzieje się w gminie w której mieszkają. Stowarzyszenie zrzesza  mieszkańców oraz przyjaciół Gminy Lipowa, ludzi chcących aktywnie działać na rzecz rozwoju Gminy - nowoczesnej i silnej, wykorzystującej swoje atrakcyjne położenie i walory.

 

Główne cele stowarzyszenia  to popieranie inicjatyw z zakresu wspierania i promocji wszechstronnego, zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego gospodarczego gminy Lipowa. W swych działaniach Stowarzyszenie pragnie współpracować ze wszystkimi, którym bliskie jest rzeczywiste dobro tak naszej Gminy jak i całej Ojczyzny.

 

Jeśli masz ciekawe pomysły, jesteś osobą aktywną, chcesz podjąć działania na rzecz rozwoju gminy Lipowa   serdecznie zapraszamy  do współpracy

nasz e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspierają Nas

VAX NIERUCHOMOŚCI

 

 

 

 

stat4u